बँदेल मा’र्न था’पेको ध’रापमा परी दाजुभाइको मृत्यु, बुबा घाइते

दाङ । घोराही उपमहानगरपालिकामा बँदेल मा’र्न थापेको विद्युतीय धरापमा परी दाजुभाइको निधन भएकाे छ । बँदेल मा’र्न मकैबारीमा थापेको विद्युतीय ध’रापमा प’रेर सोमबार बिहान उपमहानगरपालिका १ हर्नौक निवासी १० वर्षीय तेजबहादुर रावत र १४ वर्षीय वीरबहादुर रावतको मृत्यु भएको हो ।

विद्युतीय ध’रापमा प’रेर बुबा घाइते भएका छन् । विद्युतीय ध’रापमा प’रेर उनीहरूका बुवा ३७ वर्षीय दिलबहादुर रावत घाइते भएकाे जिल्ला प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी सुमित खड्काले जानकारी दिनुभयो। उनकाे राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएकाे छ ।

बँदेलले मकै खाएर सताएपछि त्यसलाई मा’र्न उनीहरुले मकै बारीमा विद्युतीय ध’राप थापेका थिए । विद्युतीय ध’रापमा बँदेल परेको पाे छ कि ? भनेर हेर्न सोमबार बिहानै बुवा-छोरा मकै बारीमा गएका थिए । शुरूमा एउटा छोरा गल्तीबस त्यो धराप छुन पुगे। भाइलाई करेन्ट लागेपछि दाजु उनलाई तान्न गए । करेन्ट लागेर दुई दाजु–भाइको घटनास्थलमै मृत्यु भयो।

बाबुलाई भने आत्तिँदै अगाडि बढ्दा करेन्ट लागेकाे हाे । करेन्टले दुवै छाेरा गुमे पनि बुबा दिलबहादुर भने बाँच्संन सपफल भएका छन् । घटनाबारे थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ।

रिपोर्टरको डायरीः लापर्वाहीले महाव्याधि सङ्क्रमण बढाउँदै

“बुबा, हजुर कहाँ पुगेर आउनुभयो ? कोरोना देख्नुभयो ?”, दिनभरिको रिपोर्टिङबाट फर्कंदा चार वर्ष पूरा नपुगेकी मेरी नातिनी बिनिभाले सोध्ने पछिल्ला पाँच महिनायता सधैँजसोको जिज्ञासा हुने गरेको छ । बिनिभाले खेल्ने मोबाइल, घरको टिभी र रेडियोले बराबर कोरोना भाइरसबारे चर्चा गरिरहँदा यसबारे उनको जिज्ञासा बढेको म अनुमान लगाउँछु । सधैँको दोडादौडीले घरपरिवारका अन्य सदस्यले पनि ‘किन यति हिँडिरहनु परेको’ भन्ने गरेका छन् । सामान्यतया घरबाहिर निस्कँदा मास्क लगाउने, भरसक भीडभाडमा नपस्ने र भौतिक दूरी निर्वाहमा ध्यान पु¥याइएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस