बिवाह गरेको ३ महिनामै श्रीमतीको सिन्दुर पुछियो, शव देख्दा आमा सडकमै ढ’लिन ! (भिडियो)

काठमाडौ । बुहारी भित्र्याएको तीन महिना नहुँदै आफ्नो छोरालाई गु’माउनु परेपछि नुवाकोटका लक्ष्मण तामाङकी आमाले मन थाम्न सकिनन् । लक्ष्मणको श्रीमती र उनको पूर्व प्रेमिकाको ग्या’ग फा’इटमा अनाहकमा निधन भयो । उनलाई छु’री प्र’हार गरी ज्यान लिएको प्रहरी अनुसन्धानवाट खुलेको छ । लक्ष्मणको श्रीमती सोनु श्रेष्ठले आफ्नै आँखा अगाडी श्रीमानको ज्या’न लि’एको बताइन् ।

उनीहरु अघिल्लो दिन मात्र नयाँ कोठामा सरेका थिए । परिवारमा खुसी थियो । मासु ल्याएर मिठो खाना पकाएका थिए । खान लागेकै थिए त्यतीबेला लक्ष्मणको बारेमा खबर आयो । खान लागेको खाना छोडेर हिडेका उनीहरुले दुई दिन देखि केही खाएका छैनन् । छोराको श’व देखेर आमा बे’होस भएर बाटोमै ढ’लिन् । उनले छोरा नभएपछि अब म पनि रहन्न भन्दै आमा भक्कानिएपछि संगै रहेका अर्का छोरा पनि मन थाम्न सक्दैनन् । सडकमै शो’काकुल हुन्छ । आमाले अब म पनि बाँच्दिन भन्नुहुन्छ अब म के गर्ने ? अर्का छोराले भन्छन् । आमा म’र्यो भने हामी के गर्ने ? छोराले निकै लाचारीका साथ भन्छन् । दृष्य हेर्दा नै निकै मार्मीक देखिन्छ ।

भिडियो तल हेर्नुहोस

प्रतिक्रिया दिनुहोस