सोनिकाले मान्छे मा’र्छु भन्दै ध’म्कि दिएपछि, राम गौतमआए मिडियामा, खोले विवादको जड (भिडियो)

काठमाडौ । युट्युवर तथा मोडल सोनिका रोकायले दुई दिन अघि सामाजिक सञ्जाल फेसवुकमा लाइभ आएर दिएको अभिब्यक्ति अहिले विवादित बनेको छ । उनी निकै विछिप्त अवस्थामा लाइभमा देखिएकी थिइन् । एक जना राम गौतमको नाम लिएर उनलाई औकातमा बस्न भन्दै चेतावनी दिएकी थिइन् । बालबालिकालाई क’रणी गरेको ग’म्भिर आरोप लगाउँदै उनलाई ज्या’न लिने ध’म्की पनि लाइभमै दिएकी थिइन् । उनको त्यो अभिब्यक्ति अहिले विवादित बनेको छ ।

उनले सार्वजनिक रुपमा प्रयोग गरेका शब्द आम महिलाले सुन्न पनि नसकिने खालका थिए । युट्युवमा दुई अर्थ दिने शब्द प्रयोग गर्दै भिडियो बनाएका कारण विवादित बनेकी रोकाय केही समय यता आफु अब त्यस्तो बाटोमा नलाग्ने भन्दै आफ्नो कार्यक्रमको शैली परिवर्तन गर्दै आएकी थिइन् । लकडाउन सुरु भएपछि आफ्नो गृह जिल्ला बझागं पुगेकी उनले त्यहाँवाट पनि भिडियो सार्वजनिक गर्दै आएकी थिइन् ।

पछिल्लो समय फेरी पूर्व युवाराज पारस शाहसंगको सम्बन्धका कारण पनि विवादित बनेकी थिइन् । उनले पारसका भिडियो पनि आफ्नो युट्युव च्यानल मार्फत सार्वजनिक गर्दै आएकी थिइन् । तर फेरी उनीहरुको सम्बन्ध विग्रिएको कुरा पनि सार्वजनिक भएको थियो । बझागंमा रहेकी सोनिकाले आफ्नै घरवाट फेसवुक लाइभमा आएर राम गौतम विरुद्ध त्यती आ’क्रोशित भएकी हुन् । उनले त्यसवारेमा केही खुलाएकी भने छैनन् ।

उनले भिडियोमा उनले आफु ९ वर्ष डि प्रेशनमा बिताएको पनि स्वीकार गरेकी छैनन् । उनलाई संगै रहेकी आमाले रोक्न खोज्दा आमालाई पनि रोकेकी छन् । यसै विषयमा राम गौतमले पनि प्रतिकृया दिएका छन् । उनले सोनिकाको भिडियो आफ्नो छोराले हेर्ने गरेको बताएका छन् । रामको छोराले सोनिकाको भिडियोको काम गर्ने भएकाले त्यसको पैसा माग्दा नदिने गरेको उनको भनाई छ । त्यसै विषयमा सोनिकासंग विवाद उत्पन्न भएको बताएका छन् ।

रामका छोराले सोनिकाको भिडियोको एडिट गरेर युट्युवमा अपलोड गर्ने गरेका थिए । सुरुमा महिनाको २० हजार रुपैया दिने भनेर सम्झौता भएपनि फागुन महिना यता पैसा नदिएको उनको आरोप छ । तर त्यही विषयमा आफुले लिनुपर्ने पैसाको हिसाव पठाए पछि वि’वाद उत्पन्न भएको बताएका छन् । राम गौतम पुराना चलचित्रकर्मी र कलाकार हुन् । भिडियो :

प्रतिक्रिया दिनुहोस