सुशान्त निधनमा भेटियो ठूलो प्रमाण: (भिडियो हेर्नुस्

काठमाडौ । सुशान्त सिंह राजपुतको निधन भएको दुई महिना पुगेको छ । तर उनको निधनका विषयमा बल्ल केही पाटा खुल्न थालेका छन् । अहिले उनको घटनासंग सम्बन्धित महत्वपुर्ण भिडियो सार्वजनिक भएका छन् । जसमा उनको प्रेमिका भनिएकी रिया चर्कवर्ती र फिल्म निर्माता संदीप सिंहको शंकास्पद गतिविधि देखिएको छ ।

यो भिडियो घटना अनुसन्धानका लागि बलियो प्रमाण हुने भन्दै भारतीय मिडियाले सार्वजनिक गरेका छन् । एउटा भिडियो फुटेज कूपर अस्पतालको हो। भिडियोमा सुशांतकी प्रेमिका भनिएकी रिया चक्रवर्ती अस्पतालबाट बाहिर निस्किरहेकी छिन्। रिपोर्टका अनुसार कुपर अस्पतालको भिडियो फुटेज सार्वजनिक भएको छ। यसमा रिया चक्रवर्ती कुपर अस्पतालमा ४५ मिनेट बिताएर बाहिर निस्कन्छिन् ।

मलाई भन कि रियासंग सुशान्त संग कुनै कानूनी सम्बन्ध थिएन। उनले आफुलाई सुशान्तको प्रेमिका दावी गर्ने गरेकी छन् । तर उनलाई अस्पतालमा कसरी जान अनुमति दिइयो भनेर प्रश्नहरू खडा भइरहेको छ। अर्को भिडियोमा फिल्म निर्माता संदीप सिंह सुशांतको घरमा छन् र २ वटा एम्बुलेन्सहरू आइपुगेका छन्। तेस्रो भिडियोमा, संदीप सिंह सुशान्तको शवलाई अन्त्येष्टिका लागि लैजाँदै गर्दा मुम्बई पुलिसलाई बुढी औंला उठाएर सबै ठिक छ भन्ने संकेत गरेको देखिन्छ ।

यसका लागि संदीप सिंहले कुपर अस्पतालमा सुशांतको परिचयपत्र लिएर उभिरहेको बताइएको छ । सोही समयमा, बीजेपी नेता सुब्रमण्यम स्वामीले दावी गरेका छन् सुशान्तको देह त्याग होइन । उनको पेशागत रुपमा ज्या’न लिइएको हो । यसको तार दुबईसंग जोडिएको छ । यसैबीच, १५ सदस्यीय सीबीआई टोली सुशान्त घटना अनुसन्धान गर्न मुम्बई पुगेको छ। उनीहरु रक्षा मन्त्रालयको अतिथि गृहमा बसिरहेका छन्। यो एयरपोर्टको नजीक छ। भनिन्छ कि यो मुम्बई पुलिस र महाराष्ट्र सरकारको भ्रमबाट बच्नका लागि गरिएको हो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस