कोरोनाबाट एकैदिन ११ को मृत्यु, नेपालमा कोरोनाबाट मृत्यु हुनेको संख्या १ सय ७५ पुग्यो

काठमाडौं, १० भदौ । कोरोना भाइरसको संक्रमणको कारण पछिल्लो २४ घण्टामा ११ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । संक्रमणका कारण महोत्तरीका ३, बाराका २, कैलालीका २, काठमाडौं, भक्तपुर, बाँके र मोरङका एक–एक जनाको मृत्यु भएसँगै मृतकको संख्या १ सय ७५ पुगेको हो ।

काभ्रेको धुलिखेल अस्पतालमा उपचार गराइरहेका भक्तपुरका एक कोरोना संक्रमितको गएराति मृत्यु भएको छ । उनी तीन दिन अघि अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । उनी मुटु रोग र थाइराइडको पनि उपचार गराइरहेको अस्पतालले छ ।

यस्तै, कैलालीको सेती प्रादेशिक अस्पतालमा गोदावरी नगरपालिकाका ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु भएको छ । तीन दिनदेखि निसर्ग अस्पतालको आइसीयुमा उपचाररत उनलाई हिजो कोरोना पुष्टि भएपछि सेती प्रादेशिक अस्पतालमा सारेर भेन्टिलेटरमा राखिएको थियो ।

यसै गरी कैलालीको बर्दगोरिया गाउँपालिकामा एक जनाको मृत्युपछि कोरोना पुष्टि भएको छ । भदौ १ गते बर्दगोरियाका ५ घर भएका ५० वर्षे मोहन्याल गाउँपालिका ३ मा घुम्न गएको बेला अचानक मृत्यु भएको थियो । थ्रोट स्बाव लिँदा उनलाई कोरोना देखिएको थियो ।

यस्तै विराटनगरको न्यूरो अस्पतालमा महोत्तरीका एक जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । साउन ३१ गते अस्पतालमा भर्ना भएका महोत्तरीका ६० वर्षीय पुरुषको गएराति ११ बजेतिर मृत्यु भएको हो ।

टाउकोको नशा सुकेर प्यारालाईसिसको समस्या भएका पुरुष न्यूरोको भेन्टिलेटरमा उपचाररत रहेकै बखत भदौ ३ गते स्वाब संकलन गरी गरिएको परीक्षणमा कोरोना पोजेटिभ देखिएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस