लामो दूरीको सवारी साधन भदौ मसान्तसम्म ब’न्द गर्ने सरकारको निर्णय

काठमाडौं, सरकारले लामो दूरीको सवारी साधन भदौ मसान्तसम्म ब’न्द गर्ने निर्णय गरेको छ। आइतबार साँझ बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले यस्तो नि’र्णय गरेको हो। यसअघि भदौ १५ गतेबाट लामो, मध्यम तथा छोटो दूरीको सार्वजनिक बस सेवा सञ्चालन गर्ने मन्त्रिपरिषद्ले निर्णय गरेको थियो । कोरोनाको क’हर ब’ढेको निष्कर्ष नि’काल्दै सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद्को बैठकले लामो, मध्यम तथा छोटो दूरीका सार्वजनिक यातायात भदौ मसान्तसम्म रो’क लगाउने निर्णय गरेको एक मन्त्रीले जानकारी दिए ।

त्यस्तै सरकारले हङकङ र ल्हासाका लागि महावाणिज्यदूत नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको छ। आज आइतबार साँझ बसेको मन्त्री परिषद बैठकले गृहमन्त्रालयका सहसचिव उदयबहादुर रानामगरलाई हङकङ र मकाउ तथा उद्योग वाणिज्य तथा आपूर्ती मन्त्रालयका सहसचिव नवराज ढकाललाई ल्हासाका लागि महावाणिज्यदूत नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको हो। रानामगरलाई हङकङ र मकाउ तथा ढकाललाई ल्हासाका लागि महावाणिज्यदूत नियुक्त गर्ने निर्णय भएको एक मन्त्रीले बताए। महावाणिज्यदूत नियुक्त गर्ने प्रक्रिया अन्तर्गत दुवै सहसचिवलाई गत मंगलबार परराष्ट्र मन्त्रालय सरुवा गरिएको थियो।

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस