६७ वर्षका ‘भजन सम्राट’ अनूप जलोटाले गरे ३० वर्षीया मोडल जसलीनसँग विवाह ? फोटो भाइरल

एजेन्सी / भारतमा भजन सम्राट भनिने अनुप जलोटा र मोडल–नायिका जसलीन मथारुका केही तस्बिर सोसल मिडियामा भाइरल भइरहेका छन् । यी तस्बिरमा अनुप शेरवानीमा सजिएका छन् भने जसलीन मथारु पनि दुलहीको रुपमा सजिएकी छिन् । दुबै बेहुला–बेहुलीको पहिरनमा छन् । तस्बिर हेर्दा यस्तो लाग्छ कि यसलाई घरभित्रै खिचिएको छ ।

यद्यपि, तस्बिर हेर्दा जसलिनले अनूपसँग विवाह गरेको नै हो भनेर यकिन भने हुँदैन तरपनि यी दुईको यो फोटोले सोसल मिडियामा निकै चर्चा भने कमाइरहेका छन् ।

ती तस्बिर जसलिनले नै आफ्नो इन्स्टाग्राममा सेयर गरेकी हुन् । तर तस्बिर सेयर गर्ने बेला उनले कुनै क्याप्सन भने लेखेकी छैनन् ।

स्मरण रहोस् टिभीको सबैभन्दा वि’वादास्पद शो बिग बस सिजन १२ मा प्रतिस्पर्धी रहेका अनूप जलोटा र जसलिन मथारुको त्यतिबेला निकै चर्चा भएको थियो । यी दुई पार्टनरको रुपमा कार्यक्रममा आएका थिए र दुबैको प्रेमको कथा निकै चर्चामा आएको थियो ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस