प्या रालाइसिस पी’डित आ मालाई आफ्नै छोराले जिउँदै गा’डिदिए, तीन दिनपछि जी’वितै उ’द्धार

बेइजिङ (एपी)। उत्तरी चीनमा एक छोराले प्यारालाइसिस पी’डित आफ्नी आमालाई जि’उँदै गा’डिदिएका छन् । समाचार एजेन्सी एपीको रिपोर्ट अनुसार आ’रोपीले आफ्नी आमालाई जि’उँदै चि’हानमा गाडेका थिए । यद्यपि ती महिलालाई पछि नराम्ररी ड’राएको अवस्थामा जी’वित उ’द्धार गरिएको छ ।

पुलिसले आ’रोपी छोरावि’रुद्ध ह’त्या प्र’यासको मु’द्दा द’र्ता गरेको छ ।आ’रोपकिी पत्नीका अनुसार उनका पतिले २ मेका दिन आमालाई ह्वी’लचेयरमा लिएर घरबाट निस्केका थिए । तीन दिनसम्म आमा नफर्किएपछि पुलिसलाई खबर गरिएको थियो ।

पुलिसले आ’रोपीलाई हि’रासतमा लिएको छ। घ’टना शां’क्सी प्रान्तको जिं’गबियान का’उन्टीको हो । पुलिसले ५८ वर्षका आ’रोपीको प’हिचान खुलाएको छैन । ब’चाउने व्यक्तिहरुका अनुसार चि’हानबाट नि’कालेपछि पनि आमाले ब’चाउनको लागि गु’हार मा’गिरहेकी थिइन् ।चाइना डेलीका अनुसार आ’रोपीकी ७९

वर्षीया आमा आंशिक रुपमा प्या’रालाइसिसबाट पी’डित छिन् । उनको सेवा गर्दा गर्दा छोरालाई दि’क्क लागेको मा’निएको छ । यही कारण छोराले यस्तो अ’मानवीय र ड’रलाग्दो क’दम उठाएका थिए । रिपोर्टका अनुसार आ’रोपीले आफ्नो अ’पराध स्वी’कार गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस