वलिवूड चर्चित डान्सर नोराको हट समर डान्सको चौतर्फी चर्चा हेरौ भिडियोसहित।

वलिवूड आइट्म डान्सर नोरा फतेहीले आफ्नो फरक स्टाइलले मान्छेको मन जित्न कुनै कसर छोड्नदिनन । नोरा फतेहीले नाचका साथै अभिनयबाट पनि एक छाप छोडिदिए। उनका विशेष गीतहरू बलिउडमा धेरै प्रख्यात छन्।

उनका यी जबरदस्त नृत्य गीतहरू फ्यानहरूले धेरै मन पराउँछन्। नोरा आजकल उनको फिल्म ‘भुज द प्राइड अफ इन्डिया’ को बारेमा धेरै चर्चामा छन्। यस फिल्ममा, उनको नृत्य संग, उनको जबरदस्त अभिनय पनि देखिने छ। वर्तमानमा, उनको फोटोशूटको केहि फोटोहरू बाहिर आएका छन्, जुन धेरै भाइरल भइरहेका छन्।

नोराले हालैमा गरेको फोटोशुट र समर डान्स निकै भाइरल भएको छ जसमा उनलाई निकै बोल्ड देखीएको छ ।नोरा फतेहीले आफ्नो फोटोशूटको फोटो आफ्नो इन्स्टाग्राम खातामा साझेदारी गरेको छ। यो फोटोमा देख्न सकिन्छ कि नोराले नीलो रंगको ओन पिस लगाईरहेकी छिन्।

यी फोटाहरूमा नोराको अभिव्यक्तिहरू भव्य देखिन्छन्। उसको पोज पनि हेर्न लायकको छ। प्रशंसकहरूले नोराका यी फोटोहरूलाई धेरै माया दिदैछन्। प्रशंसकहरूले कमेन्ट गरी उनको निकै प्रशंसा गरिरहेका छन्। केही समय अघि उनले गरेको हट समर डान्सले पनि निकै चर्चा कमाएको थियो । हेरौ भिडियोमा..

प्रतिक्रिया दिनुहोस