रविना बादिले जस्लाई अफ्नो मिर्गौला दिइन उसैसंग सुटुक्क किन गरिन विवाह ?(भिडियो हेर्नुहोस)

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएकी रविना वादीले तेस्रो विवाह गरेकी छन् । उनले आफ्ना प्रेमी आरुष चौहानसंग विवाह गरेकी हुन् । उनीहरुको विवाह भएको भिडियो वाहिरीएको छ । पछिल्लो समय आरुषसंग निकै रोमाञ्टिक मोडमा देखिने गरेकी रविनाले अन्तत सुटुक्क विवाह गरेको खुलेको हो । केही दिन अघि उनले आफुलाई आरुषले धोका दिएको भन्दै लाइभ भिडियो मार्फत निकै विलौना गरेकी थिइन् । आरुष भारतीय नागरिक हुन् ।

आरुषसंग केही महिना अघि भारत गएकी रविना गुमनाम भएकी थिइन् । तर एकाएक आरुषले आफुलाइै धोका दिएको र त्यसका लागि दुई युवती जिम्मेवार रहेको भन्दै नाम सहित भिडियो सार्वजनिक गरेकी थिइन् । आफु अब बाँच्न नचाहेको भन्दै देह त्याग गर्न लागेको भिढियो समेत बाहिर आएको थियो ।तर अहिले उनी खुसी छन् । उनको प्रेमी पनि नेपाल आएका छन् । नेपालकै एक मन्दिरमा उनीहरुले विवाह गरेको खुलेको छ ।

सार्वजनिक भएको भिडियामा हिन्दु परम्परा अनुसार विवाह भएको देखिएको छ । विवाह पछि संक्षिप्त प्रतिकृया दिँदै उनीहरुले अब आफुहरुले एउटा सन्तान चाहेको र त्यो छोरी होस भन्ने चाहेको बताएका छन् । उनको आफ्नो दुखदायी जीवनका घटना र आफ्नो सानो छोराका कारण उनी धेरै चर्चामा आएकी थिइन् । सानै उमेरमा यौ न हि ँसामा परेको र दोस्रो विवाह पछि पनि उनलाई श्रीमानले धोका दिएको भन्दै उनी एउटा युट्युव च्यानल मार्फत सार्वजनिक भएकी थिइन् । भिडियो हेर्नुहोस

प्रतिक्रिया दिनुहोस