पहिरो आउने दिन दिपा कुश्मा आउने तयारीमा थिईन तर छोरासंगै अस्ताइन्

 

कुश्मा- लकडाउनको अवधिमा माईती घर वस्न गएकी दिपाले अका लमा ज्या न गू माउन पूगिन । कुश्मा नगरपालिका वाड नं. ३ दुर्लुङमा शनिवार वेलुका गएको पहिरोले दिपा संगै उनका वावा तुल वहादूर थापा,आमा मीनकुमारी थापा,छोरा विवेक थापाले नै ज्या न गू माउन पूगे ।

उनी संगै भतिजहरु सम्राट र विदिषा थापाको पनि ज्या न ग यो । उनि संगै छिमेकी कमला विक र उनकी ८ वर्षीया छोरी जेनिशाले पनि ज्या न गुमा इन् । कमलाका १२ वर्षीय छोरा जेनिश बे पत्ता छन् । उनका श्रीमान् विकास विक वैदेशिक रोजगारीका क्रममा साउदीमा छन् ।

कुश्मा- लकडाउनको अवधिमा माईती घर वस्न गएकी दिपाले अका लमा ज्या न गू माउन पूगिन । कुश्मा नगरपालिका वाड नं. ३ दुर्लुङमा शनिवार वेलुका गएको पहिरोले दिपा संगै उनका वावा तुल वहादूर थापा,आमा मीनकुमारी थापा,छोरा विवेक थापाले नै ज्या न गू माउन पूगे ।

उनी संगै भतिजहरु सम्राट र विदिषा थापाको पनि ज्या न ग यो । उनि संगै छिमेकी कमला विक र उनकी ८ वर्षीया छोरी जेनिशाले पनि ज्या न गुमा इन् । कमलाका १२ वर्षीय छोरा जेनिश बे पत्ता छन् । उनका श्रीमान् विकास विक वैदेशिक रोजगारीका क्रममा साउदीमा छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस