श्वेता तिवारीकी छोरी पलकले फेरी बोल्ड अवतार देखाउदै, सेयर गरिन तस्बिरहरु।

अभिनेत्री श्वेता तिवारी, जो सानो पर्दा बाट बलिउड मा एक लामो यात्रा गरीरहेकी छिन्, सधैं कुनै न कुनै कारण चर्चामा आईरहन्छिन । उनले आफ्नो प्रदर्शन र मनमोहक प्रदर्शन संग उद्योग मा एक विशेष स्थान हासिल गरेकि छिन् । दर्शकहरु बीच एक विशेष स्थान बनाएका छन्। अब उनकी छोरी पलक तिवारी पनि उनको पाइला पछ्याईरहेकी छिन्।

यद्यपि, श्वेता तिवारीकी छोरी पलक तिवारी अहिले फिल्महरु बाट टाढा हुन सक्छिन्, तर सोशल मिडिया मा उनको फ्यान फलोइगं कुन सेलिब्रिटी भन्दा कम छैन। पलक आफ्नो फ्यानहरु संग जोडिएको रहन को लागी सोशल मिडिया साइटहरुमा धेरै सक्रिय छ। उनी हरेक दिन आफ्नो तातो र बोल्ड फोटोहरु साझा गरेर इन्टरनेट को तापमान बढाउने । गर्छिन ।

हालै उनले आफ्नो इन्स्टाग्राममा केहि फोटो पोस्ट गरेकी छिन् जसमा उनको ग्लैमरस अवतार देखिएको छ। यो उनको फोटोशूट को एक BTS फोटोशुट हो, जसमा उनी धेरै बोल्ड देखीरहेकी छिन्। पलकको हरेक फोटोशुट निकै भाईरल हुने गर्छन् हेरौ उनको केही बोल्ड तस्बिरहरु..

प्रतिक्रिया दिनुहोस