भर्खरका मै हु भन्ने तरुनीलाई पनि माथ दिने श्वेता तिवारीको हट एन्ड बोल्ड शैली हेरौ तस्बिरमा ।

केही समय अघि टिभी अभिनेत्री श्वेता तिवारी शारीरिक अस्वस्थताका कारण हस्पिटलमा भर्ना भएकी थिइन र अहिले हालैमा श्वेताले फेरि पनि आफ्नो बोल्ड शैलीलाई निरन्तरता दिदै फोटोशुट गरेकी छिन् । स्टाइलिस्ट पहिरनको सहि छनोट गर्नमा उत्कृष्ट छिन ।

श्वेता सेन्स बी-टाउनको सुन्दरी हरु भन्दा कम छैन। फेसन र ग्लैमरस लुक्स को मामला मा, अभिनेत्री शीर्ष अभिनेत्रीहरु लाई प्रतिस्पर्धा पनि दिने गर्छिन् ।

यही कारण हो कि उनको प्रत्येक फोटोशूट मा, उनलाई निकै बोल्ड रूपमा देखीन्छ । आलम यो हो कि श्वेता र उनकी छोरी पलक को तस्वीरहरु धेरै पटक देखे पछि, यो दुबै बीचको उमेर छुट्याउन गाह्रो पर्दछ ।

श्वेताले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल मा यसको केहि तस्वीरहरु साझा गरेकी छिन्, जसमा उनि धेरै स्टाइलिस्ट ड्रेसमा सुन्दर देखीरहेकी छिन् । यस पहिरनमा उनलाई निकै बोल्ड तथा हट देखिएको छ । हेरौ उनको हालको इन्स्टाबाटको लिएका केही तस्बिरहरु…

प्रतिक्रिया दिनुहोस