भोजपुरी मोटि मोटि क्युट अभिनेत्री रानी चटर्जिले जालिदार पहिरनमा बोल्ड पोज दिदा लट्ठै युवाहरु हेरौ भिडियोमा।

भोजपुरी सिनेमाकी चर्चित अभिनेत्री रानी चटर्जी यी दिन निरन्तर चर्चामा रहिछिन्। रानी चटर्जीले इन्स्टाग्राममा उनको जीवनसँग सम्बन्धित पछिल्लो अपडेटहरू साझेदारी गरिरहेकी छ जसले उनको फ्यानहरूको अनुहारमा मुस्कान ल्याउँदछ। अभिनेत्री रानी चटर्जी सोशल मिडियामा धेरै सक्रिय छिन्, जसका कारण अभिनेत्रीका प्रशंसकहरू उनको जीवनको बारेमा अधिक जान्न चाहन्छन्।

फ्यानहरूको यस उत्सुकताले उनको एउटा भिडियो ईन्टरनेटमा भाईरल बनाएको छ, जसमा उनी कालो बिकिनीमा बोल्ड फोटोशूट गरिरहेकी छिन्। अभिनेत्री रानी चटर्जी प्रायः आफ्नो वजनको कारण ट्रोल हुन्थिन । तर यस भिडियोमा रानी चटर्जी पूर्ण आत्मविश्वासले आफ्नो फिगर फ्लाट गरिरहेकी छिन्। रानी चटर्जीले केहि दिन अगाडि यो फोटोशूट गरेकी थिइन् ।

यदि हामी भिडियोको बारेमा कुरा गर्छौं भने, यसमा उनी कालो बिकिनीमा बोल्ड पोज दिइरहेकी छिन्। यो कालो बिकिनी रानी चटर्जीलाई निकै राम्रो देखिएको छ ।

रानी चटर्जीको प्रोफेशनल लाइफको बारेमा कुरा गर्दा उनी अब छिट्टै बलिउड फिल्ममा देखा पर्न सक्दछिन्। भोजपुरी सिनेमामा छरितो भएपछि रानी चटर्जी हिंदी फिल्म उद्योगतिर लाग्दै गरेको बताइन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस