धेरै दु: खलाग्दो। भ्याक्सिन लगाको दुई दिन पछि उनको मृत्यु भयो।

एक COVID-19 खोप लगेको दुई दिन पछि जनवरीमा एक शारीरिक चिकित्सक उनको घरमै मृतु भयो ।२४ वर्षीया हेली लिंक ब्रिन्कमेयरको जनवरी २१ तारिखमा उनको मृत्यु भयो। उनलाई एक एमआरएनए शट प्राप्त भयो कि तिनीहरू फाइजर / बायोटेक वा मोडर्ना भ्याक्सिन या त होईन,

COVID ब्लगका अनुसार।COVID कानूनी यूएसए द्वारा संचालित ब्लग, मास्क को प्रभावकारिता न्यून गर्न र लेख प्रकाशित गर्न को उद्देश्य महामारीको बीचमा खोपहरू र अनिवार्य खोप नीति लागू गर्ने कम्पनीहरूका बिरूद्ध मुद्दा दायर गर्न मानिसहरूलाई मद्दत गर्दछ।

ब्रिन्कमेयरको मृत्युले उनको परिवारलाई चकित तुल्यायो, उनकी आमा शौना ओ’निल लिंकले ब्लगलाई बतायो।अर्को प्रयोगकर्तालाई फेसबुकको टिप्पणी जस्तो देखिन्छ, लिंकले कथित ‘षड्यन्त्र’ को लागी खोपको सिर्जना गरिएको हो भन्ने षड्यन्त्र सिद्धान्तहरू फैलायो।’मेरी २ वर्षीया छोरीले मंगलबार खोप लिई र उनी मरिसकेकी थिइन बिहीबार, ‘लिंकले टिप्पणीमा गर्नु भन्यो, जुन ब्लग द्वारा साझा गरिएको थियो।

प्रतिक्रिया दिनुहोस