वलिवूड अभिनेत्री सारा अलि खान र जान्वी कपूरको वानपिसमा बोल्ड फोटोशुट, फोटो भयो छिनभरमै भाईरल, हेरौ तस्बिरमा।

बलिउड अभिनेत्री सारा अली खान र जान्वी कपूरको स्टाइल एकदम सुरुचिपूर्ण रमणीय र मनमोहक छ, जसमा दुबैको निकै आधुनिकीकरणको प्रवृत्तिको साथ पछि कहिल्यै परेनन् । सारा र जान्वी वलिवूडको कान्छी अभिनेत्री मध्ये एक हुन् । भारतीय स्टाइलको लुगा लगाउन मात्र नभइ पारम्परिक पोशाकमा पनि दुबैको वास्तविक सौन्दर्य झल्किन्छ ।, जेहोस जान्वी कपुर र सारालाई वलिवूडमा निकै स्टाइलिस्ट मानिन्छन् ।

जान्हवी कपूरको फेशन सेन्स निकै बोल्ड हुँदै गइरहेको छ। हरेक चोटि उनी आफ्नो बोल्ड शैलीले फ्यानहरुलाई मोहित नै बनाउने गर्छिन् । जेहोस जान्हवी र सारा फेसनमा धेरै अगाडि छन र हरेक चोटि आफ्नो अनुपम लुकले फ्यानहरूलाई मोहित बनाउने गर्दछन ।
u
हालैमा यी दुईले एकैचोटि फोटोशुट गराएका छन जसमा दुबैले वान पिस लगाएका छन र दुबैले आआफ्नो इन्स्टा खातामा सेयर गरेका छन जुन निकै भाइरल भईरहेको छ । हेरौ थप तस्बिरमा..

प्रतिक्रिया दिनुहोस